Kategorie

Raty Santander

Opinie o Skrzydła Natury na Opineo.pl

DotPay

DotPay

 

Zespół Skrzydła Natury tworzą osoby o wykształceniu biologicznym, farmaceutycznym i

radiestezyjnym. Nasza pasja - medycyna naturalna i praca z energiami. Podczas kilku lat

przepracowanych w aptekach i firmach zajmujących się wyżej wymienionymi dziedzinami

zauważyliśmy, że to właśnie proste, naturalne i często zapomniane przez współczesnych ludzi

metody są najcenniejsze dla naszego szeroko pojętego ZDROWIA.

 

 

SUROWCE ROŚLINNE

Oferujemy naturalne i sprawdzone surowce kosmetyczne: wyciągi, maceraty, olejki, masła, sole, glinki i inne.

Czy wiesz, że surowce roślinne, o których działaniu czytasz na opakowaniach kosmetyków, są zazwyczaj na samym końcu długiej listy składników tego preparatu? Sama określ ich stężenie w swoim kremie, balsamie czy odżywce dodając odpowiednią ilość 100% surowca! Możesz też zrobić nowy kosmetyk od podstaw. Posiadamy kilkadziesiąt różnych preparatów tego rodzaju z odpowiednimi certyfikatami. Służymy wiedzą o działaniu i zastosowaniu każdego z nich.

 

JONIZATORY WODY

Woda jest produktem najważniejszym ale nie zawsze bezpiecznym. Ogromny rozwój rolnictwa i metod upraw sprawiły, że żywność nawet w 97% zawiera kwasowe składniki mineralne. Dobrej jakości jonizatory wody chronią przed problemem współczesnych ludzi: zakwaszeniem organizmu i chorobami będącymi jego następstwem (m.in. choroby nerek, nadciśnienie, cukrzyca, wrzody żołądka).

 

ZIOŁA I SUPLEMENTY DIETY

Fitoterapia to jedna z najstarszych i wbrew pozorom jedna z najskuteczniejszych metod medycyny. Oferujemy zioła z najczystszych ekologicznie obszarów Polski, zarówno do picia, jak i do stosowania na skórę. Wśród nich znajdą Państwo mieszanki ziół, odpowiednio skomponowane by skutecznie łagodzić wiele dolegliwości (np. przeziębienie, migrena, wzdęcia, depresja, osłabienie organizmu itp.)

Suplementy diety, które oferujemy są skuteczne i starannie wybrane spośród wielu. Większość z nich zawiera substancje leczniczą pochodzenia naturalnego.

 

KOSMETYKI NATURALNE I MAŚCI

W sklepie Skrzydła Natury znajdą Państwo tylko kosmetyki naturalne, nie zawierające szkodliwych składników chemicznych: parabenów, silikonów, EDTA, które uwrażliwiają skórę i czynią ją bardziej podatna na podrażnienia i alergeny. Oferowane przez nas kosmetyki mają wysokie stężenia kosmetycznych surowców roślinnych, co zapewnia ich wysoką skuteczność działania. W ofercie kosmetyki rosyjskie: Agafii, Natura Siberica, Planeta Organica, Baikal Herbals, a także firm Nacomi, Najel, Sylveco.

AKCESORIA RADIESTEZYJNE

W naszej ofercie znajdują się wahadła, różdżki oraz odpromienniki od najlepszych producentów.

Twórcą odpromienników z kamieni naturalnych, które można u nas nabyć jest mistrz radiestezji i jedna z czołowych radiestetów w Polsce  - Alicja Rospond. Wahadła dostępne w naszym sklepie skonstruowane są w pracowni „Baj”. Wg wielu radiestetów są to najlepsze wahadła na świecie, nie bez powodu określane jako „wahadła z duszą”.

 

USŁUGI RADIESTEZYJNE

Zdarza się, że miejsca w których przebywamy nie są korzystne dla naszego zdrowia. Jeśli dochodzi do sytuacji, że po zmianie umiejscowienia naszego łóżka, czy np. krzesła w pracy zaczynamy chorować, nie wysypiać się, stale jesteśmy zmęczeni,  to warto sprawdzić czy takie miejsce nie znajduje się w strefie zadrażnień geopatycznych (potocznie: na cieku lub żyle wodnej).  Możemy wskazać gdzie w Państwa domu, mieszkaniu czy pracy znajdują się strefy szkodliwe dla zdrowia oraz miejsca, w których warto przebywać. W razie potrzeby instalujemy odpromiennik, który wycisza szkodliwe promieniowanie.

Działkę budowlaną najlepiej zbadać przed zaakceptowaniem projektu, a mieszkanie przed jego umeblowaniem. Czasem małe zmiany w umiejscowieniu domu na działce, czy łóżka w pokoju będą miały wpływ na zdrowie i komfort życia.

Wskazujemy miejsca pod ujęcia wody. Współpracujemy ze studniarzami – u nas nie płacicie Państwo za wykop, w którym nie ma wody!

Zajmujemy się również oczyszczaniem energetycznym, zarówno osób, jak i mieszkań, domów oraz działek budowlanych. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny.

 

KURSY

Organizujemy kursy i warsztaty w zakresie radiestezji, bioenergoterapii i uzdrawiania duchowego. Nasze kursy prowadzą najlepsi specjaliści. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny.

 

KSIĄŻKI

Na naszej półce znajdują się książki z zakresu psychologii, psychotroniki, rozwoju duchowego i osobistego, radiestezji oraz wiele innych. Jest to literatura, którą kiedyś polecili nam przyjaciele, nauczyciele, mistrzowie, a teraz my polecamy ją Państwu.

 


Wszystkie produkty umieszczone w sklepie są starannie dobrane, a ich wybór dobrze

przemyślany. Wybieramy jedynie sprawdzonych i rzetelnych dostawców.


W razie jakichkolwiek pytań służymy swoją wiedzą i doświadczeniem.


Zespół Skrzydła Natury