Zespół SkrzydlaNatury.pl tworzą osoby o wykształceniu biologicznym, farmaceutycznym i

radiestezyjnym. Nasza pasja - medycyna naturalna i praca z energiami. Podczas kilku lat

przepracowanych w aptekach i firmach zajmujących się wyżej wymienionymi dziedzinami

zauważyliśmy, że to właśnie proste, naturalne i często zapomniane przez współczesnych ludzi

metody są najcenniejsze dla naszego szeroko pojętego ZDROWIA.

 

JONIZATORY WODY

Woda jest produktem najważniejszym ale nie zawsze bezpiecznym. Ogromny rozwój rolnictwa i metod upraw sprawiły, że żywność nawet w 97% zawiera kwasowe składniki mineralne. Dobrej jakości jonizatory wody chronią przed problemem współczesnych ludzi: zakwaszeniem organizmu i chorobami będącymi jego następstwem (m.in. choroby nerek, nadciśnienie, cukrzyca, wrzody żołądka).

 

USŁUGI RADIESTEZYJNE

Zdarza się, że miejsca w których przebywamy nie są korzystne dla naszego zdrowia. Jeśli dochodzi do sytuacji, że po zmianie umiejscowienia naszego łóżka, czy np. krzesła w pracy zaczynamy chorować, nie wysypiać się, stale jesteśmy zmęczeni,  to warto sprawdzić czy takie miejsce nie znajduje się w strefie zadrażnień geopatycznych (potocznie: na cieku lub żyle wodnej).  Możemy wskazać gdzie w Państwa domu, mieszkaniu czy pracy znajdują się strefy szkodliwe dla zdrowia oraz miejsca, w których warto przebywać. W razie potrzeby instalujemy odpromiennik, który wycisza szkodliwe promieniowanie.

Działkę budowlaną najlepiej zbadać przed zaakceptowaniem projektu, a mieszkanie przed jego umeblowaniem. Czasem małe zmiany w umiejscowieniu domu na działce, czy łóżka w pokoju będą miały wpływ na zdrowie i komfort życia.

Wskazujemy miejsca pod ujęcia wody. Współpracujemy ze studniarzami – u nas nie płacicie Państwo za wykop, w którym nie ma wody!

Zajmujemy się również oczyszczaniem energetycznym, zarówno osób, jak i mieszkań, domów oraz działek budowlanych. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny.

 

KURSY

Organizujemy kursy i warsztaty w zakresie radiestezji, bioenergoterapii i uzdrawiania duchowego. Nasze kursy prowadzą najlepsi specjaliści. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny.

 

KSIĄŻKI

Na naszej półce znajdują się książki z zakresu psychologii, psychotroniki, rozwoju duchowego i osobistego, radiestezji oraz wiele innych. Jest to literatura, którą kiedyś polecili nam przyjaciele, nauczyciele, mistrzowie, a teraz my polecamy ją Państwu.

 


Wszystkie produkty umieszczone w sklepie są starannie dobrane, a ich wybór dobrze

przemyślany. Wybieramy jedynie sprawdzonych i rzetelnych dostawców.


W razie jakichkolwiek pytań służymy swoją wiedzą i doświadczeniem.


Zespół Skrzydła Natury