Paweł Gołąbek - Czeladnik radiestezji z prawem do wykonywania zawodu (nr dyplomu 9/2011).

Radiestezją zainteresowałem się już kilka lat temu, kiedy po dwuletnich próbach wyleczenia uciążliwego bólu pleców konwencjalnymi metodami trafiłem do mistrza radiestezji Alicji Rospond. Po ustawieniu odpromiennika i dwóch zabiegach u Pani Ali ból bezpowrotnie minął.

Po ukończeniu wielu kursów organizowanych przez wybitnych radiestetów i bioenergoterapetów rozpocząłem swoją działalność. Podczas licznych badań radiestezyjnych przekonałem się jak ważne jest miejsce, w którym człowiek przebywa i jaki ma to wpływ na jego zdrowie. Czasem wystarczyło przesunąć łóżko o pół metra, aby osoba po krótkim czasie zaczęła dochodzić do zdrowia.

W 2011 roku ukończyłem zawodowy kurs radiestezji, po którym przystąpiłem do egzaminu i otrzymałem stopień czeladnika.

Oprócz radiestezyjnego określania miejsc korzystnych/niekorzystnych dla zdrowia, wyznaczania miejsc pod ujęcia wody, zajmuję się także obszernym oczyszczaniem energetycznym.

Działam na terenie całego kraju. Dojazd do 50km jest bezpłatny.


SPRAWDZANIE DOMÓW, BIUR

      Zdarza się, że miejsca w których przebywamy nie są korzystne dla naszego zdrowia. Jeśli dochodzi do sytuacji, że po zmianie umiejscowienia naszego łóżka, czy np. krzesła w pracy zaczynamy nie wysypiać się, stale jesteśmy zmęczeni i chorujemy, to warto sprawdzić czy takie miejsce nie znajduje się w strefie zadrażnień geopatycznych (potocznie: na cieku lub żyle wodnej). Możemy wskazać gdzie w Państwa domu, mieszkaniu czy pracy znajdują się strefy szkodliwe dla zdrowia oraz miejsca, w których warto przebywać. W razie konieczności instalujemy odpromiennik, który wycisza szkodliwe promieniowanie.


RADZIMY - Działkę budowlaną najlepiej zbadać przed zaakceptowaniem projektu, a mieszkanie przed jego umeblowaniem. Czasem małe zmiany w umiejscowieniu domu na działce, czy łóżka w pokoju będą miały wpływ na Twoje zdrowie i komfort życia!


STUDNIARSTWO

      Wskazujemy miejsca pod ujęcie wody. Współpracujemy ze studniarzami - u nas nie płacicie Państwo za wykop, w którym nie ma wody! W ramach usługi : wyznaczenie na działce przebiegu żył wodnych, określanie ich głębokości i wydajności oraz ocena jakości wody w celu zlokalizowania miejsca pod budowę studni, wykopanie / wywiercenie studni.


OCZYSZCZANIE ENERGETYCZNE

      Zajmujemy się również oczyszczaniem energetycznym, zarówno osób, jak i mieszkań, domów oraz działek budowlanych.

 

W sprawie szczegółów zachęcamy do kontaktu:

tel.: 881-682-345                  

e-mail: biuro@skrzydlanatury.pl