BIONTECH BTM-505N Ultimate 7Plus + montaż Gratis

BIONTECH BTM-505N Ultimate 7Plus Powiększ do pełnego rozmiaru

7 elektrod, 15-stopniowa filtracja

Powierzchnia płyt jonizujących - 1568cm2

GWARANCJA - 5 LAT

Więcej szczegółów

4 800,00 zł

Waga produktu to: 7 kg
Zobacz tabelę kosztów wysyłki.

 

BIONTECH BTM-505N Ultimate 7Plus

+ montaż na terenie woj. pomorskiego Gratis

lub możliwość testowania 28dni

- wybierz dogodną opcję

Podwójny system filtrujący

        Jonizator wody produkujący jonizowaną wodę alkaliczną bogatą w niezbędne dla naszego organizmu minerały, w tym także wapno. Urządzenie dla rodzin aktywnych i świadomych istoty zdrowia.

        Jonizator wody firmy BIONTECH nie jest kolejnym urządzeniem do filtrowania wody. Jest to urządzenie medyczne, które zmienia zwykłą wodę bieżącą, w wodę zdrową, bogatą w minerały, która swoimi właściwościami jest zbliżona do najczystszej wody, która znajduje się u źródła najwyższych partii gór.

 

Przejdź na stronę www.biontech24.pl i dowiedz się więcej o marce

 

 


Jonizator BTM-505N produkuje trzy rodzaje wody
- Wodę alkaliczną
- Wodę oczyszczoną
- Wodę kwaśną

Główne cechy
- Regulacja pH na optymalnym poziomie - 5 ustawień dla wody alkalicznej, 2 dla wody kwaśnej
- Więcej niż-500mV redukcji dzięki 7 elektrodom (Ultimate 7Plus)
- 15-stopniowy system filtrujący
- Zaawansowane Nano Srebro w specjalnym filtrze
- Inteligentny czujnik systemu RISC – system rozpoznawania i powiadamiana o błędach
- Kolorowy panel LCD do wybierania opcji przez jeden dotyk One-Touch
- Automatyczne samooczyszczanie oraz funkcje odwadniające
- Wyświetlany komunikat o zużyciu filtra


Gratisy:

Książka pt. "Woda Zjonizowana życie bez chorób"

Książka pt. "Woda zjonizowana. Mity, fakty, medycyna"

Broszura pt. "Jak woda wpływa na Twoje zdrowie"

Dostosowanie optymalnego PH - patent koreański
Jakość wody, która płynie w naszych kranach zależy od naszego otoczenia. Dlatego też, chociaż konsumowana woda ma wybrane pH to ten poziom może być nieznacznie wyższy bądź niższy niż ten, którego się spodziewamy. Biontech produkuje wodę jonizowaną o wysokim poziomie czystości z automatycznym dostosowaniem do optymalnego pH poprzez samoczynną diagnostykę, niezależną od zmian właściwości wody bieżącej. Dzieje się tak dzięki unikalnej technologii opracowanej przez Biontech.

Informacja na wyświetlaczu o zużyciu filtra
Przepływ wody jest dokładnie śledzony przez czujnik przepływu, cyfrowy system obiegu wody oraz filtr, którego zużycie jest pokazywane na wyświetlaczu urządzenia. Ponadto czas wymiany filtru jest alarmowany poprzez audio ogłoszenie

Prosta czynność wymiany filtra
W celu ułatwienia wymiany filtra stworzyliśmy łatwą konstrukcję oraz przyjazny sposób obsługi urządzenia.

Inteligenty czujnik systemu
System samoczynnej diagnostyki oparty na półprzewodnikowym obwodzie RISC powiadamia o błędzie, który jest spowodowany poprzez nieprawidłowe korzystanie z funkcji urządzenia, poprzez wiadomość na wyświetlaczu. Dzięki temu, diagnostyka i rozwiązywanie problemów staje się proste i wygodne. Ponadto urządzenie jest wyposażone w system bezpieczeństwa, który reaguje samoczynnie poprzez odcięcie dopływu zasilania w przypadku nieprawidłowego stosowania.

7 poziomów skali pH
Biontech podzielił skalę pH na 7 poziomów. Podział składa się z 5 rodzai jonizowanej wody alkalicznej (pH: 7.5, 8.5, 9.0, 9.5, 10.0), 2 rodzaje jonizowanej wody kwaśnej (pH: 3.5, 5.5) oraz wody oczyszczonej ( woda oczyszczona przez 2 wstępne filtry węglowy, bez jonizacji). Wybór ten został rozszerzony w celu wybrania odpowiedniego pH wody, która sprosta wymaganiom użytkowników. pH wody może być dostosowane do osób, które po raz pierwszy piją jonizowaną wodę alkaliczną, dla dzieci oraz osób starszych, które mają osłabiony proces przemiany materii.

Podwójny system filtrujący z wbudowaną membraną UF
Ten typ jonizatora posiada dwa filtry złożone z 15 warstw filtrujących, gdzie jedna z nich to wbudowana membrana UF (Ultrafiltracja - Ultra Filtration), dokładność oczyszczania 0,1 mikrona. Dzięki temu proces oczyszczenia wody jest jeszcze dokładniejszy i jonizator usuwa wszelkie grzyby, bakterie i rdzę z rur którymi dostarczana jest woda.

Doskonały design
Ten topowy jonizator wody jako jedyny z rodziny jonizatorów Biontech ma kolorowy 3,3 calowy wyświetlacz LCD (dla każdego ustawienia pH inny kolor podświetlenia) oraz dla ułatwienia obsługi wbudowany panel dotykowy (jak w smartphonie). Ten typ jonizatora można zarówno powiesić jak i postawić w naszej kuchni. Nowoczesny design zapewnia wygodę oraz łatwość instalacji. Podczas projektowania wzięto pod uwagę konieczność dopasowania obudowy do wnętrza kuchni, dzięki temu jonizator pasuje do każdego wystroju.

Opcja samooczyszczania
Samooczyszczenie następuje po każdym zużyciu 10 litrów wody, aby zapewnić prawidłowy proces elektrolizy. Proces ten następuje podczas kiedy urządzenie nie pracuje,dzięki temu możemy bez przeszkód korzystać z jonizatora. Po skończonym procesie samooczyszczania urządzenie powiadamia o wykonanej czynności poprzez informację na wyświetlaczu.

Zaawansowana nano technologia srebra w filtrze

Zastosowanie srebra w filtrze jest dostosowane do aktywnego węgla oraz materiału filtra w celu zwiększenia mocy sterylizacji, która likwiduje szkodliwe bakterie. Doskonały proces oczyszczenia wody jonizowanej zapewniają 2 filtry złożone aż z 15 warstw

        W dzisiejszych czasach coraz więcej młodych ludzi choruje na dolegliwości wieku podeszłego, ludzie w różnym wieku cierpią na różnego rodzaju schorzenia. Większość z tych chorób mają wspólną przyczynę: naruszenie równowagi kwasowo-alkalicznej organizmu człowieka, czego skutkiem staje się zakwaszenie organizmu.

Przyczyną większości problemów zdrowotnych są złe nawyki żywieniowe, życie w ciągłym stresie, zanieczyszczone środowisko - elementy te powodują pogorszenie przemiany i przyswajanie materii. Organizm stara się zneutralizować i usunąć kwasy nagromadzone w procesie przemiany materii, do tego celu niezbędne jest dostarczanie poprzez jedzenie i picie niezbędnej ilości minerałów alkalicznych takich jak potas. sód, wapno i magnez. W celu zmniejszenia kumulacji nieczystości kwasowych należy pić jonizowaną wodę alkaiczną, która ułatwia skraplanie pozostałości kwasowych i wydalanie poprzez nerki.

 

Od tego ile i jakiej wody pijemy, bezpośrednio zależy nasze zdrowie!

Woda jonizowana staje się podobna do płynów ustrojowych, wytwarza ona siły witalne organizmu, oddziałuje zapobiegawczo, oraz pomaga zwalczać różnego typu zachorowania.

 

Co to jest jonizator wody Jonizator wody jest urządzeniem, w którym dzięki zaawansowanemu procesowi elektrolizy wody, wytwarzana jest alkaliczna woda jonizowana (zwana potocznie WODĄ ŻYWĄ ) oraz kwaśna woda jonizowana (zwana potocznie wodą martwą). Aktywny Wodór, który po nasyceniu wody zmienia jej potencjał redox z dodatniego np. +280 mV na ujemny, dochodzący nawet do -700mV. Aktywny Wodór utrzymuje się w wodzie od kilku do kilkunastu godzin, w zależności od jej zmineralizowania, czyli zawartości minerałów mających zdolność absorpcji wodoru. Sprawia on, że woda z utleniacza zmienia się w niezwykle efektywny anty-utleniacz! Ta cecha sprawia, że zyskuje ona właściwości uzdrawiające - dlatego nazwa "Woda Życia". Aktywny Wodór sam w sobie jest uzdrowicielem, kiedy tlen jest niszczycielem. Ten właśnie wodór jest głównym atutem Wody Życia, jest on bowiem czynnikiem, który po dostaniu się do organizmu wiąże ze sobą wolne rodniki tlenowe degenerujące nasz organizm. Dodatkowym atutem Wody Życia jest jej podwyższone pH, co sprawia że jest ona bardziej zasadowa, co daje, w rezultacie jej spożywania, efekty odkwaszające dla organizmu. Jest wiele prac naukowych i nie tylko, popierających potrzebę spożywania wody alkalicznej aniżeli kwaśnej, z uwagi na niezwykle mocne zakwaszenie środowiska człowieka i negatywne działanie na jego organizm.

 

Zalety wody jonizowanej Regularne spożywanie jonizowanej wody alkalicznej zapewnia spowolnienie procesów starzenia organizmu dzięki pozytywnemu wpływowi na zachowanie równowagi kwasowo zasadowej organizmu. Przeciwdziała i wspomaga leczenie większości chorób cywilizacyjnych takich jak cukrzyca, nadciśnienie, choroby nowotworowe itd.

 

Proces starzenia i rozkład komórek spowodowany jest przez akumulację kwasowych odpadów pokarmowych - wolnych rodników tlenowych - które zabierają elektrony zdrowym komórkom wewnętrznych organów człowieka, powodując ich niedomagania i choroby. Te wolne rodniki tlenowe tworzone są przez napoje i pokarmy, a organizm nasz sam nie może ich się pozbyć. Aby eliminować to zakwaszenie i przywrócić naszemu organizmowi, prawidłowe funkcjonowanie, farmakologia zachwala różnego rodzaju przeciwutleniacze, które w większości przypadków pozostawiają zgubne skutki uboczne. A przecież istnieją inne, wypróbowane sposoby, które eliminują zakwaszenie organizmu w sposób naturalny. Jednym z nich jest jonizowana woda alkaliczna.

 

Woda alkaliczna = woda żywa:

zmniejsza zakwaszenie organizmu, a tym samym wzmacnia się odporność organizmu na szereg chorób.

Woda kwasowa:  

posiada właściwości bakteriobójcze, poleca do stosowania tylko przez krótki okres Zalety wody kwaśnej: Promienna skóra! Czysty dom! Zieleń w twoim domu

 

Korzyści wynikające z picia alkalicznej wody jonizowanej o pH 7,5 – 10,5:

1. Eliminacja wolnych rodników, dzięki zawartości aktywnego wodoru będącego dawcą wolnych elektronów (działanie przeciwmiażdżycowe, działanie przeciwnowotworowe, zapobieganie przed przedwczesnym starzeniem się organizmu)

 

2. Odkwaszanie organizmu na poziomie komórkowym (zapobieganie przed wystąpieniem wszelkich chorób, w tym cukrzycy, osteoporozy i chorób nowotworowych). Odkwaszanie organizmu zapobiega także przed otyłością.

 

3. Usuwanie toksyn. Woda alkaliczna posiada asocjaty zbudowane z 5 –6 cząsteczek w porównaniu do 10 – 13 cząsteczek tzw. „kranówki”. Ten mały rozmiar cząsteczek pozwala na szybkie wnikanie wody i rozpuszczonych w niej składników odżywczych do komórek, szybką eliminację wolnych rodników dzięki zawartości aktywnego wodoru oraz szybkie usuwanie toksyn (detoksykację). Mały rozmiar cząsteczek powoduje również, że napięcie powierzchniowe tej wody (alkalicznej) jest prawie dwa razy niższe w stosunku do napięcia powierzchniowego „kranówki”. Oznacza to łatwiejsze wnikanie do krwi, jej rozrzedzenie i zmniejszenie zagrożenia powstania we krwi skrzepów.

 

4. Utlenowanie komórek organizmu pomaga zadbać o zdrowie usuwa z organizmu kwasy i toksyny pozwala zachować piękną skórę wspomaga pracę narządów wewnętrznych wspomaga walkę z nadwagą .

 

Nazwa Produktu

Jonizator Wody

Model

BTM-505N Ultimate 7Plus

Klasa i typ zabezpieczeń

Klasa 2, Sprzęt Typu B

Zasilanie Znamionowe

AC 220 - 240V 50Hz

Zasilanie wody

2 opcje: poprzez kran i bezpośrednie podłączenie do wody użytkowej (miejskiej)

Obudowa (wymiary)

32 x 37 x 14 cm (szer x wys x gł)

Waga

ok. 6,5 kg

Ciśnienie wody

0,7 - 6,0 kgf/ cm2 (70 ~ 500 kPa) (0,69 - 5,88 bara)

Temperatura pracy

5 ~ 30°C   (41 ~ 86°F)

Urządzenia ochronne

2 wbudowane czujniki temperatury (automatyczny wyłącznik)

ELEKTROLIZA

 

Metoda, Zakres PH i ORP

Elektroliza ciągła Elektroliza ciągła, PH 2,5-11,5 ;ORP-800 +900

Wydajność

Standard 1,5 l/min (± 0.5 l przy ciśnieniu wody 2 kgf/ cm2) max 3,3 l/min
"suma wody alkalicznej oraz kwaśnej"

Stopnie

5 ustawień dla wody alkalicznej / 2 ustawienie dla wody kwaśnej

Czyszczenie

Samoczyszczenie  (czas: ok. 30 sek., Woda odpadowa: Ok. 0,2l)

Elektrody

7 elektrod - lite płyty tytanowe (czystość 99,99%), wymiary każdej płyty 74 x 114 mm,  pokryte platyną o warstwie  0,6 µm 

FILTR OCZYSZCZANIA

 

Wymiana

Typ kartridżowy  (2 filtry wymienne -15 poziomów filtracji)

Żywotność

1-szy ok. 3000 L, czyli: (przy zużyciu10 L wody  dziennie) ok.10miesięcy
2-gi ok. 4000 L, czyli: (przy zużyciu10 L wody  dziennie) ok.12miesięcy

Wskazania

Wskaźnik żywotności na ekranie LCD, 
informacja dźwiękowa i tekstowa

Materiały

Włóknina, granulowany węgiel aktywny, posrebrzany węgiel aktywny, 
siarczan wapnia, wstępny filtr sedymentacyjny 0,5 mikrona 
i filtr membranowy UF (Ultra Filtration - Ultrafiltracja) 0,1 mikrona

Przeznaczenie

Produkowanie pitnej alkalicznej wody jonizowanej

Rejestr produkcji

KFDA (Korean Food Drug Administration - Koreańskie Ministerstwo 
Żywności i Leków) Produkcja zarejestrowana Nr  889

Licencja Produktu

Gwarancja

Nr 05-217

  5 Lat - door-to-door, Zapewniamy serwis pogwarancyjny

 

Uwaga - do jonizatorów wody nie należy używać wody osmotycznej.

 

-- Instrukcja obsługi BIONTECH BTM-505N--

-- CertyfikatCE --

Jonizator wody Biontech BTM-505N wyprodukowny jest przez firmę Biontech Co LTD z Korei.
Produkty firmy Biontech Co.,Ltd. z  nie są urządzeniami leczniczymi. Woda produkowana przez jonizatory wspomaga procesy leczenia wielu chorób, ale nie gwarantuje wyleczenia lub zapobiegania danym schorzeniom. W przypadku przyjmowania kuracji lekowych oraz w trakcie leczenia wszelkich chorób proszę skonsultować się z lekarzem przed spożyciem jonizowanej wody alkalicznej.

  Woda jest produktem najważniejszym ale nie zawsze bezpiecznym . Ogromny rozwój rolnictwa i metod upraw sprawiły, że żywność nawet w 97% zawiera kwasowe składniki mineralne.


 GWARANCJA 60 MIESIĘCY

 

Napisz swoją opinię

BIONTECH BTM-505N Ultimate 7Plus + montaż Gratis

BIONTECH BTM-505N Ultimate 7Plus + montaż Gratis

7 elektrod, 15-stopniowa filtracja

Powierzchnia płyt jonizujących - 1568cm2

GWARANCJA - 5 LAT

Napisz swoją opinię